Ważne! Ta strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu podczas przeglądania serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies,
zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Zamknij informację
Kancelaria podatkowa Joanna Kudłata
Jesteś tu: O firmie
Kancelaria Podatkowa  powstała w 1998 r. i nieprzerwanie działa na rynku usług księgowych i doradztwa podatkowego. Naszymi klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa. Jesteśmy z naszym klientem od samego początku pomagając założyć własną firmę, wybrać najlepszą formę opodatkowania i zatrudnić pierwszych pracowników. Przedsiębiorstwa działające już na rynku wspieramy fachową wiedzą w zakresie prawa podatkowego pomagając wytyczyć najlepsze ścieżki rozwoju.

Kancelaria prowadzona jest przez Joannę Kudłatą zajmującą się zagadnieniami podatkowymi od 1993 r., posiadającą status doradcy podatkowego (nr wpisu 04748).

Kancelaria Podatkowa  spełnia wymogi w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zgodnie z art. 44 ust.1 ustawy o doradztwie podatkowym (umowa generalna zawarta przez KRDP).

Kadra Kancelarii to czternastoosobowy zespół składający się z  wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie wykształcenie ekonomiczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.  

Kancelaria Podatkowa  świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi finansowo – księgowej, doradztwa podatkowego oraz prowadzenia spraw kadrowo - płacowych, rozliczeń z ZUS i BHP.  Służymy pomocą przy wypełnianiu wniosków kredytowych.

Kancelaria Podatkowa obsługuje  swoich klientów na programie stworzonym specjalnie dla doradców podatkowych DATEVSYMFONIA. Od lipca 2010 roku jesteśmy kancelarią referencyjną firmy DATEV.PL.

Wspólnie z firma Saldeo wdrażamy nowe rozwiązania. Od 1 marca 2016 r. aplikacja Saldeo dla Kancelarii Podatkowych i Biur Rachunkowych została włączona do Platformy SaldeoSMART jako pakiet Komunikacja z Klientem. Teraz jeszcze lepiej dopasujemy się do potrzeb naszych klientów.

W 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie wdrożeń i obsługi systemów informatycznych z jaworską firmą P.H.U. JawNet  Juliusz Papciak (www.jawnet.com.pl > patrz zakładka linki)

Od 2014 współpracujemy z Kancelarią Radcy Prawnego Agnieszką Rozmus z siedzibą w Jaworze świadczącą kompleksowe usługi prawne dla podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych w zakresie prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego, rodzinnego oraz administracyjnego ( http://www.kancelaria-rozmus.pl/ > patrz zakładka linki).

Zapraszamy do poznania nas bliżej!
Projekt i wykonanie SN-DESIGN